DESIGNO R2

Sedacia súprava CANNES sa predstavuje v celej svojej kráse. Je moderná a zaslúži si svoje miesto nielen v obývačke. Patrí medzi najobľúbenejšie pohovky, ktoré sú charakteristické tým, že do bodky plnia dizajnérske požiadavky a zároveň aj svoju funkciu byť pohodlná pre odpočinok a pre príjemné relaxovanie.

Sedaciu súpravu je možné vyrobiť na mieru v akomkoľvek rozmere a má širokú ponuku možného vyskladania: klasické alebo rohové, s otomanom alebo taburetom, zakončené klasickou podrúčkou. Záleží iba na vás a rozmeroch, ktoré ponúka vaše bývanie. Ponúkame veľký výber poťahových materiálov a koží.

Látky sú vyrábané novými pokrokovými metódami, sú odolné voči znečisteniu, odolné voči oteru, svetlu, ľahko ošetrovateľné, antiškvrnové, vode odolné, nehorľavé, netoxické, antialergické, antibakteriálne, dajú sa prať a sú nezrážavé, chemicky čistiť a aj žehliť. K dispozícii sú jednofarebné, vzorované s trojdimenzionálnym vzhľadom, plastické a v širokej farebnej škále, z ktorej si vyberie každý.

Kože sú hovädzie, európskeho pôvodu v rôznych kategóriách podľa hrúbky. Sú hladké, lesklé matné, brúsené. Kože špičkovej kvality, odolné voči oteru, svetlu, vyznačujú sa veľmi dobrým vypracovaním a širokou škálou farebných odtieňov, nadčasových a dobre kombinovateľných.

4