DESIGNO U UMBA

Sedacia súprava DESIGNO určite rozžiari váš interiér. Najdôležitejším faktorom pri výbere sedacej súpravy je určite vzhľad. Najnovšie moderné trendy sa prikláňajú predovšetkým k čistým líniám. Táto moderne riešená sedacia súprava vás na prvý pohľad zaujme prevedením v ktorom sa vyrába. Doprajte si pohodlie pri sledovaní televízie, alebo len relax na kvalitnej sedacej súprave. Maximálny komfort Vám dopraje DESIGNO !!! Táto sedacia súprava je výnimočná tým, že sa dá umiestniť takmer do každej domácnosti či kancelárie a prispôsobiť sa okolitému interiéru. Plochu na spanie ľahko rozložíme pomocou výsuvného systému. Sedaciu súpravu je možné vyrobiť na mieru v akomkoľvek rozmere a má širokú škálu možného vyskladania: klasické alebo rohové, s otomanom alebo taburetom, zakončené klasickou podrúčkou alebo bez podrúčky. Ponúkame veľký výber poťahových materiálov a koží.

Látky sú vyrábané novými pokrokovými metódami, sú odolné voči znečisteniu, odolné voči oteru, svetlu, ľahko ošetrovateľné, antiškvrnové, vode odolné, nehorľavé, netoxické, antialergické, antibakteriálne, dajú sa prať a sú nezrážavé, chemicky čistiť a aj žehliť. K dispozícii sú jednofarebné, vzorované s trojdimenzionálnym vzhľadom, plastické a v širokej farebnej škále, z ktorej si vyberie každý.

Kože sú hovädzie, európskeho pôvodu v rôznych kategóriách podľa hrúbky. Sú hladké, lesklé matné, brúsené. Kože špičkovej kvality, odolné voči oteru, svetlu, vyznačujú sa veľmi dobrým vypracovaním a širokou škálou farebných odtieňov, nadčasových a dobre kombinovateľných.

4