MILLE U

Patrí medzi najobľúbenejšie pohovky, ktoré sú charakteristické tým, že do bodky plnia dizajnérske požiadavky a zároveň aj svoju funkciu. Sedacia súprava RIMINI je výnimočná tým, že sa dá rozmiestniť takmer do každej domácnosti či kancelárie a prispôsobiť sa okolitému interiéru.Plochu na spanie ľahko rozložíme pomocou výsuvného systému. Ako naznačuje názov, ide o pohodlný model, na ktorom si užijete pohodu a relax. Sedaciu súpravu je možné vyrobiť na mieru v akomkoľvek rozmere a má širokú ponuku možného vyskladania či už klasické alebo rohové, s otomanom alebo taburetom, zakončené klasickou podrúčkou alebo bez podrúčky. Ponúkame veľký výber poťahových materiálov a koží.

Látky sú vyrábané novými pokrokovými metódami, sú odolné voči znečisteniu, odolné voči oteru, svetlu, ľahko ošetrovateľné, antiškvrnové, vode odolné, nehorľavé, netoxické, antialergické, antibakteriálne, dajú sa prať a sú nezrážavé, chemicky čistiť a aj žehliť. K dispozícii sú jednofarebné, vzorované s trojdimenzionálnym vzhľadom, plastické a v širokej farebnej škále, z ktorej si vyberie každý.

Kože sú hovädzie, európskeho pôvodu v rôznych kategóriách podľa hrúbky. Sú hladké, lesklé matné, brúsené. Kože špičkovej kvality, odolné voči oteru, svetlu, vyznačujú sa veľmi dobrým vypracovaním a širokou škálou farebných odtieňov, nadčasových a dobre kombinovateľných.

4