MOMO R2

Sedacia súprava MOMO sa predstavuje v celej svojej kráse, ktorá si zaslúži svoje miesto vo vašej obývačke. Je to moderná sedacia súprava, ktorá vlastní nadčasové prvky a tie tvoria jej nezameniteľný vzhľad. Svojimi rozmermi potrebuje okolo seba dostatok miesta, aby vynikla jej krása a noblesa. Sedaciu súpravu  je možné vyrobiť na mieru v akomkoľvek rozmere a má širokú ponuku možného vyskladania či už klasické alebo rohové, s otomanom alebo taburetom, zakončené podrúčkou. Ponúkame veľký výber poťahových materiálov a koží.

Látky sú vyrábané novými pokrokovými metódami, sú odolné voči znečisteniu, odolné voči oteru, svetlu, ľahko ošetrovateľné, antiškvrnové, vode odolné, nehorľavé, netoxické, antialergické, antibakteriálne, dajú sa prať a sú nezrážavé, chemicky čistiť a aj žehliť. K dispozícii sú jednofarebné, vzorované s trojdimenzionálnym vzhľadom, plastické a v širokej farebnej škále, z ktorej si vyberie každý.

Kože sú hovädzie, európskeho pôvodu v rôznych kategóriách podľa hrúbky. Sú hladké, lesklé matné, brúsené. Kože špičkovej kvality, odolné voči oteru, svetlu, sa vyznačujú veľmi dobrým vypracovaním a širokou škálou farebných odtieňov, nadčasových a dobre kombinovateľných.

4